ZKUŠENÍ VÝVOJÁŘI

Jsme software house se specializací na komplexní technologická řešení určená pro malé i velké podniky.

MODERNÍ SOFTWARE

Firmám přinášíme hodnotu, digitalizujeme jejich business a efektivně jim pomáháme v dalším růstu.

SEHRANÉ TÝMY

Naše vývojové týmy jsou schopny flexibilně reagovat a vyvíjet na míru potřebám businessu daného klienta.

ZAKÁZKOVÝ VÝVOJ

V rámci zakázkového vývoje zajišťujeme technickou stránku projektu od počátečního konceptu až po finální nasazení daného řešení do produkce. Kromě samotného vývoje tvoříme také design UX/UI a pomáháme s nastavením marketingové strategie projektu. Software vyvíjíme flexibilně napříč platformami, které pečlivě volíme na základě potřeb konkrétního projektu. Vytváříme tak široké spektrum produktů od webových, mobilních, desktopových a cloudových aplikací po komplexní řešení v nadnárodních korporacích.

DEDIKOVANÉ TÝMY

Ve Valatronu máme zároveň k dispozici sehrané týmy, zahrnující všechny stěžejní role (analytiky, vývojáře BE/FE, SW architekty, UI/UX návrháře, projektové manažery, scrum mastery a testery), s možností škálování podle aktuálních potřeb. Naši specialisté mají zkušenosti se všemi fázemi životního cyklu projektu od úvodní analýzy a návrhu řešení, vytváření úvodních prototypů a konceptů až po implementaci a nasazení do produkce. Počítáme také s podporou provozu dodaného systému včetně průběžných aktualizací.

BUSINESS AKCELERÁTOR

Transformujeme podnikání našich klientů v digitálním prostoru. Analyzujeme celkový business plán, konzultujeme možnosti optimalizace a následně zajišťujeme technické uskutečnění. Máme vynikající zázemí a tým zkušených (nejen) IT specialistů. Klientům pomáháme s marketingovou strategií a nastartováním propagace realizovaného řešení. Zároveň se dokážeme zapojit do již rozpracovaného produktu, u kterého formou dílčích konzultací či samotného vývoje reálně uspíšíme jeho finální spuštění a uvedení na trh.

STARTUP STUDIO

Pomáháme start-upům v realizaci jejich nápadů a úspěšně je uvádíme na trh. Chceme pomoci skvělým nápadům spatřit světlo světa a posunout je do faktické fáze realizace a ostrého provozu. Poskytujeme konzultace v oblasti technologií, studií proveditelnosti a finančního plánování. Díky našim zkušenostem v nás naleznete spolehlivého partnera, který vám v případě potřeby poradí s hledáním budoucího CTO a zároven vám pomůže s počátečním zafinancováním celého podnikatelského záměru a nastartováním vývoje.