46

členů týmu

29

realizovaných projektů

80000+

projektových hodin

132 %

meziroční růst

99,8 %

zisku reinvestováno

CMS Škoda Auto

Dlouhodobě se rozrůstající agilní tým, zabývající se vývojem globálního CMS systému pro společnost Škoda Auto.
Tento projekt zajišťuje v celosvětovém měřítku sjednocení webové prezentace všech importérů a dealerů značky Škoda. Vývoj zahrnuje rozšiřování funkcí portálu jakými jsou nabídka skladových vozu, porovnávání vozidel nebo MyŠKODA Portál.

7 Developerů / 14+ Měsíců

ASP.NET Core, MS SQL, Azure, React, Knockout.js, Vue.js


Naprogramuj si
kariéru 

Jsme vývojáři a díky tomu víme, jak je důležitá práce s nejmodernějšími technologiemi. To nám pomáhá se neustále posouvat vpřed spolu se systémem propracovaného interního vzdělávání, který  nadchne jak začínajícího absolventa, tak velmi zkušeného profíka s dlouholetými zkušenostmi. Vše je nastaveno dle potřeb zcela individuálně každému na míru.

unikátní cloudový systém

Implementace e-commerce řešení z oblasti prodeje a distribuce reklamního zboží. Systém se skládá z několika služeb jakými jsou TronLogo umožňující vizualizaci potisku online, TronShop obsahující více než 2000 reklamních produktů s možnosti konfigurace a objednávky v řádech několika min.

analýza, development
7+ Měsíců

ASP.NET Core 2.2 Web API, React, Angular 7, Microsoft Azure, MS SQL Server, Redis, Docker, PowerShell, Webpack

radiová čtečka

Desktopová aplikace k provádění ročních nebo kontrolních odečtů vodoměrů a indikátorů topných nákladů. Odečet je možné provádět dle potřeby a bez nutné součinnosti s uživateli bytu radiovým přenosem dat pomocí komunikačního protokolu RCom, určeného pro použití v měřících přístrojích (hlavně bateriových) pro odečty a ovládání těchto zařízení.

analýza, návrh, vývoj, testing
4 měsíce

.NET 4.7.x, WPF (MVVM)