ZKUŠENÍ VÝVOJÁŘI

Jsme software house se zaměřením na technologické řešení pro malé i velké firmy.

MODERNÍ SOFTWARE

Firmám přinášíme hodnotu, digitalizujeme jejich business a pomáháme jim růst.

SEHRANÉ TÝMY

Naše vývojářské týmy jsou schopné rychle reagovat a vyvíjet na míru potřebám klienta.  

technologie jsou naše specialita

zAKÁZKOVÝ VÝVOJ

Jsme specialisté na zakázkový vývoj. Zajistíme technickou stránku projektu od počátečního konceptu až do finálního provozu. Kromě vývoje Vám můžeme pomoci i s designem a marketingem Vašeho projektu. Software vyvíjíme flexibilně napříč platformami a propojujeme technologie. Vytváříme široké spektrum produktů od mobilních aplikací přes zdravotnické, energetické a firemní systémy až po komplexní řešení korporátních systémů.

bUSINESS AKCELERÁTOR

Dokážeme transformovat a nastartovat Vaše podnikání v digitálním prostoru. Probereme s Vámi business plán a zajistíme jeho technické uskutečnění. Máme vynikající technologické zázemí a tým zkušených vývojářů a manažerů, kteří Vám pomohou k úspěchu. V případě, že máte software již rozpracovaný, Vám můžeme poskytnout konzultaci a dopomoci k tomu, aby se dostal co nejdříve na trh.

Dedikované týmy

Sestavujeme agilní týmy s možností škálování podle aktuálních potřeb. K dispozici máme specialisty na všechny části životního cyklu projektu (analytiky, projektové manažery, SCRUM mastery, architekty, UI/UX návrháře, vývojáře BE/FE a testery). Jsme držiteli certifikátů XY a naši vývojáři jsou talentovaní odborníci a zkušení profesionálové.

startup studio

Pomáháme start-upům v realizaci jejich nápadů a úspěšně je posíláme na trh. Poskytujeme konzultace v rámci studií proveditelnosti, výběru vhodných technologií a finančního plánování.  Díky našim zkušenostem v nás najdete spolehlivého partnera, který Vám v případě potřeby poradí s hledáním Vašeho budoucího CTO a pomůže Vám s počáteční investicí. 

konzultace vašeho projektu

Nezávazně a napřímo. Probereme Vaše představy a navrhneme řešení na míru Vašemu businessu.

průběh spolupráce

01

Analýza

Seznámíme se s Vaším businessem i konkurencí. Zjistíme, jaké technologie se nejlépe hodí pro Váš projekt a odhalíme jeho silné i slabé stránky.

02

Návrh řešení

Navrhneme řešení na míru Vašemu projektu. Představíme Vám několik možností, jak Váš projekt zrealizovat a vybereme společně to nejlepší.

03

Prototypování

Tým našich vývojářů navrhne prototyp a představíme Vám pracovní verzi produktu. Dáváme si záležet na zpětné vazbě od klienta.

04

Vývoj

Vyvineme software na základě Vašeho přání a předchozích jednání. Stále je zde možnost měnit produkt a jeho vývoj v reakci na situaci a zpětnou vazbu.

05

Implementace

Hotový produkt připravíme k vypuštění na trh, případně implementujeme do Vašeho systému nebo stávajícího portfolia. Můžeme zajistit i počáteční marketingovou kampaň a oslovit potenciální zákazníky.

06

INOVACE

Postaráme se o aktualizace a Vás produkt budeme neustále inovovat tak, aby byl vždy o krok napřed. V případě zájmu sestavíme tým specialistů, kteří Váš projekt budou nadále rozvíjet. 

VALATRON TVOŘÍ SPECIALIZOVANÉ TÝMY TALENTOVANÝCH VÝVOJÁŘŮ A ODBORNÍKŮ, SEHRANÝCH A PŘIPRAVENÝCH NA NOVÉ TECHNOLOGICKÉ VÝZVY. PRACUJEME S NEJNOVĚJŠÍMI TECHNOLOGIEMI A VYVÍJÍME NA MÍRŮ POTŘEBÁM A BUSINESSU KAŽDÉHO KLIENTA.

Jsme nakloněni nejnovějším trendům. Na našich projektech uplatňujeme "cutting-edge" technologie, mezi které patří Artificial Intelligence v systému doporučování produktů, Machine Learning pro včasné rozpoznání vadné součástky a Internet of Things predikující poruchy na průmyslových zařízeních. Využíváme Blockchain pro optimalizaci dodavatelských řetězců a také ke snížení nákladů ve finančním sektoru při bankovních transakcích či obchodování s cennými papíry. Pracujeme s Big Data usnadňující analýzu a vyhodnocování trendů v oblasti výroby, logistiky a cestovního ruchu

Zabýváme se vývojem aplikací napříč všemi platformami. Máme zkušenosti s rozsáhlými webovými informačními systémy. Dále dodáváme mobilní aplikace vyvinuté jak nativně pro platformy iOS a Android, tak multiplatformní řešení realizovaná pomocí technologie Xamarin. Dokážeme implementovat snadno škálovatelné a výkonné systémy běžící v cloudovém prostředí služby Microsoft Azure. Také vyvíjíme komplexní desktopová řešení v oblasti průmyslové výroby, kde je kladen velký důraz na integraci s embedded systémy a hardware zahrnující různé typy ústředen a detektorů.

Máme řadu významných zkušeností z průmyslových oborů zahrnujících automotive, strojírenský, petrochemický, ropný a energetický průmysl. Realizujeme rozsáhlé projekty pro bankovní instituce a pojišťovny. Pracujeme na velkých systémech v oblasti logistiky, zboží a dopravního ruchu, kde je nutná unifikace a agregace velkého množství dat. V oblasti obchodování po internetu společně s propracovanou strategií marketingu a reklam ve vyhledávačích tvoříme řešení, která výrazně napomáhají navyšovat tržby. Podílíme se na vývoji aplikací pro nadnárodní telekomunikační společnosti. 

Ukázka našich realizací