Volnost na cestách
a stabilita v práci

Jak taková spolupráce
funguje

Jsme nadšení IT profesionálové, které na naši profesní dráze spojil Valatron v sehranou partu mající to štěstí, že chodí do práce s úsměvem. Od juniorních programátorů na cestě k jejich vysněné kariéře až po špičkové SW architekty, kteří mají prostor realizovat své nápady. Dále pak samotné vedení společnosti které chápe, že lidé nejsou jen řádky v excelu. Vládne v nás přesvědčení, že práce nemusí být jen nutné zlo, pokud se věci dělají s rozumem, citem a zapálením pro správnou věc.

Ve Valatronu se nám úspěšně daří budovat prostředí, kde se setkávají experti na nejrůznějších pozicích, majících chuť se ponořit do projektů a každodenně přicházet s inovativními nápady.

Vzájemnou spolupráci rozvíjíme skrze: 

Pravidelné "deep talks" umožňující  optimální nastavení spolupráce a dále budování vzájemné důvěry.

Příležitost zrealizovat svůj nápad v rámci kapacit naší interní akademie s týmem talentovaných vývojářů. 
Neomezený přístup ke vzdělávací platformě Pluralsight s nepřeberným množstvím technologických kurzů.
Možnost získat významné certifikáty odbornosti u společností jakými jsou Microsoft, Google, Apple a Oracle.

Na našich projektech se vždy snažíme kráčet s dobou. Bez přestání sledujeme nejnovější trendy, které se pak snažíme aplikovat do daných řešení vhodným poměrem použitých technologií. Před startem každého projektu provádíme důkladný průzkum možností pomocí ověřování základních konceptů, ze kterých vykrystalizuje optimální technologický stack použitý pří samotném vývoji.

Seznam aktuálních 
projektů

Chceš zůstat na volné noze ale hledáš projekt? Valatron ti umožňuje zapojit se do zajímavých mezinárodních projektu při stejném komfortu práce na volné noze. 

Chci vědět o nových projektech

Každých 14 dní odesíláme přehled aktuálních projektů.

Spolupráce začíná 
tlačítkem odeslat

Do začátku průvodního dopisu prosím uvěď číslo projektu, o který máš zájem.

Zde nahraj svůj životopis *