Ambiciózní nápady

přetváříme na

úspěšný software

58

členů týmu

29

realizovaných projektů

80000+

projektových hodin

311 %

meziroční růst

99,8 %

zisku reinvestováno

CMS Škoda Auto

Dlouhodobě se rozrůstající agilní tým zabývající se vývojem a správou globálního CMS systému pro společnost Škoda Auto. Tento projekt zajišťuje v celosvětovém měřítku sjednocení webové prezentace všech importérů a dealerů značky Škoda. Vývoj zahrnuje rozšiřování funkcí portálu, jakými jsou nabídka skladových vozů, porovnávání vozidel nebo MyŠKODA portál.

tým 10 Developerů
14+ Měsíců

ASP.NET Core, MS SQL, Azure, React, Knockout.js, Vue.js

My jsme
Valatron!

Náš tým spojuje silná ambice stát se významným dodavatelem zakázkového vývoje pro klienty patřící mezi špičku v oborech: e-commerce, průmyslu, automatizace, financí, pojišťovnictví, telekomunikací a zdravotní péče. Vysoká investice do zaměstnanců společně s firemní kulturou podporující sdílení know-how nám umožňuje být rychle rostoucí a stabilní společností. Dlouholeté zkušenosti spolupráce se start-upy a korporacemi nám umožňují být silným partnerem pro dodávku komplexního softwarového řešení.

Naprogramuj si
kariéru 

Jsme vývojáři a díky tomu víme, jak je důležitá práce s nejmodernějšími technologiemi. To nám pomáhá se neustále posouvat vpřed spolu se systémem propracovaného interního vzdělávání, který  nadchne jak začínajícího absolventa, tak velmi zkušeného profíka s dlouholetými zkušenostmi. Vše je nastaveno dle potřeb zcela individuálně každému na míru.