Na naši práci 
jsme hrdí

DĚKUJEME NAŠIM 
kLIENTŮM 

Důvěra našich klientů je pro nás velkým závazkem dodávat špičkové služby. Odměnou za naši dobře odvedenou práci je spolupráce se zajímavými společnostmi v řádu několika let s neustále se rozšiřujícími týmy. S našimi klienty se snažíme držet tempo a růst s nimi společně dál i za hranice České republiky. Děkujeme!

reference, alza, comAp, česká spořitelna, škoda, photon energy, dega
Reference, tieto, sprinx, vipa, iba, komerční banka, summit
Valatron vývoj pro Alza, ASP.NET Core Web API, Entity Framework Core, Das Mulli Windows Service, MS SQL, Swagger, Docker, Kubernetes

Sledování trasy zásilky

Pro jeden z největších internetových obchodů v ČR Alza.cz jsme realizovali systém umožňující online sledování zásilky po její trase bez potřeby opustit stránky e-shopu. Zpracovali jsme a transformovali data 14 dopravců z ČR a zahraničí.

analýza, návrh, vývoj, testing

ASP.NET Core Web API, Entity Framework Core, Das Mulli Windows Service, MS SQL, Swagger, Docker, Kubernetes

CMS Škoda Auto

Dlouhodobě se rozrůstající agilní tým zabývající se vývojem a správou globálního CMS systému pro společnost Škoda Auto. Tento projekt zajišťuje v celosvětovém měřítku sjednocení webové prezentace všech importérů a dealerů značky Škoda. Vývoj zahrnuje rozšiřování funkcí portálu, jakými jsou nabídka skladových vozů, porovnávání vozidel nebo MyŠKODA portál.

tým 10 developerů

ASP.NET Core, MS SQL, Azure, React, Knockout.js, Vue.js

Valatron vývoj pro Škoda, ASP.NET Core, MS SQL, Azure, React, Knockout.js, Vue.js

unikátní cloudový systém

Implementace škálovatelného cloudového e-commerce řešení z oblasti prodeje a distribuce reklamního zboží. Systém se skládá z několika modulů a služeb jako například TronLogo, umožňující vizualizaci potisku online nebo konfigurovatelný modul TronShop, obsahující statisíce reklamních produktů finálně připravených k hromadné distribuci koncovým zákazníkům.

analýza, návrh, vývoj, testing

ASP.NET Core Web API, Microsoft Azure, PostgreSQL, Redis, Docker, Kubernetes, React, Webpack, TypeScript, Angular 

Valatron vývoj pro Promotron, ASP.NET Core 2.2 Web API, React, Angular 7, Microsoft Azure, MS SQL Server, Redis, Docker, PowerShell, Webpack

Sběr a analýza dat ze solárních elektráren

Společnost Photon Energy je významným hráčem v oblasti solární energetiky s globální působností. Participovali jsme na realizaci analytického software, který na základě sběru dat ze snímačů (celosvětově) umožňuje analýzu dat a následnou optimalizaci výkonu v rámci dodávek elektrické energie pro dané spotřebitele. Jedná se o řešení pro chod velícího centra. 

vývoj, optimalizace

.NET 4.7+, MS SQL Server, Mono

Valatron vývoj pro Photon energy, .NET 4.7+, MS SQL Server, Mono
Valatron vývoj pro Dega, .NET 4.7.x, WPF (MVVM), MS SQL Server

konfigurační software detektorů plynů

Pro společnost Dega dodáváme konfigurační software pro nastavení a správu ústředen a detektorů plynů. Řešení výrazně zjednodušuje práci servisních techniků a snižuje časovou náročnost na kalibraci senzorů a další potřebná nastavení.

analýza, vývoj

.NET 4.7.x, WPF (MVVM), MS SQL Server

radiová čtečka

Desktopová aplikace umožňující provést roční nebo kontrolní odečty vodoměrů nebo indikátorů topných nákladů. Odečet je možné provádět dle potřeby bez nutné součinnosti s uživateli bytu radiovým přenosem dat pomocí speciálně navrženého komunikačního protokolu RCom. Tento protokol je primárně určen pro pochůzný sběr dat a servis měřících jednotek.

analýza, návrh, vývoj, testing

.NET 4.7.x, WPF (MVVM)

Valatron vývoj pro Vipa, rádiová čtečka .NET 4.7.x, WPF (MVVM)

nemocniční informační systém

V rámci této spolupráce pomáháme rozšiřovat a zdokonalovat klientskou a webovou aplikaci používanou stovkami nemocnic nejen v České republice. Aplikace je zaměřena na co největší usnadnění práce nejen doktorům, ale i celkové zefektivnění celé logistiky kolem vedení nemocnic. 

tým 6 developerů

.NET 4.7+, .NET Standard, WCF, Windows Services, MEF, Telerik WPF Controls, TestStack.White, xUnit

Inteli Config

Konfigurační prostředí pro nastavování a správu kompaktních kontrolérů, řídících průmyslové spalovací motory nebo záložní generátory a další nezávislé zdroje elektrické energie. V rámci vývoje byl konfigurátor rozšířen o řadu funkcionalit jako např. "multikontroler", umožňující servisním technikům efektivní správu a monitoring několika kontrolerů paralelně najednou.

vývoj, testing

.NET 4.7+, .NET Standard, WCF, Windows Services, MEF, Telerik WPF Controls, TestStack.White, xUnit

Valatron vývoj pro ComAp .NET 4.7+, .NET Standard, WCF, Windows Services, MEF, Telerik WPF Controls, TestStack.White, xUnit

fleetware

Systém s dlouhou tradicí umožnující sledování mnoha objektů, zejména jejich pohyb a stav vlastností a to vše prakticky v reálném čase. Tyto data jsou dále zpracovávány do mnoha výstupů, ať už mapových či strukturovaných..

analýza, vývoj

.NET Core, MS SQL, MariaDB, Angular, Docker, Kubernetes 

business CRM

Mobilní aplikace pro řízení obchodního týmu, umožňující optimální využití jednotlivých obchodníků na řešených projektech a zakázkách. Systém obsahuje evidenci zakázníků, kontaktních osob a dále kalendář a plánovač aktivit, mezi které patří meetingy, obchodní jednání nebo telefonáty.

analýza, vývoj

Xamarin.Forms, MVVM, DryIoc, SqLite, Android, iOS