Přidej se do naší party

Jak to u nás funguje

Jsme nadšení IT profesionálové, které na naší profesní dráze spojil Valatron v sehranou partu lidí chodících do práce s úsměvem. Od juniorních programátorů na cestě k jejich vysněné kariéře až po špičkové SW architekty, kteří mají prostor realizovat své nápady. Dále pak samotné vedení společnosti, které si neplete kolegy s čísly, a právě díky tomu u nás vládne lidský přístup spolu s pozitivní a přátelskou atmosférou. Jsme přesvědčeni, že práce nemusí být jen nutné zlo, pokud se věci dělají s rozumem, citem a zapálením pro správnou věc.

Ve Valatronu se nám také úspěšně daří budovat inspirativní prostředí, kde se setkávají experti na nejrůznějších pozicích s chutí ponořit se do projektů a každodenně přicházet s inovativními nápady.

Vzájemnou spolupráci rozvíjíme skrze: 

Pravidelné "deep talks" umožňující  optimální nastavení spolupráce a dále budování vzájemné důvěry.

Příležitost zrealizovat svůj nápad
v rámci kapacit interní akademie s týmem talentovaných vývojářů. 
Neomezený přístup ke vzdělávací platformě Pluralsight s nepřeberným množstvím technologických kurzů.

Možnost získat významné certifikáty odbornosti u společností, jakými jsou Microsoft, Google nebo Apple.

Na našich projektech se vždy snažíme kráčet s dobou. Bez přestání sledujeme nejnovější trendy, které následně aplikujeme do daných řešení vhodným poměrem použitých technologií. Před startem
každého projektu provádíme důkladný průzkum možností pomocí ověřování základních konceptů, ze kterých pak postupně vykrystalizuje optimální technologický stack použitý při samotném vývoji.

Valatron akademie

Naší snahou je neustále rozšiřovat tým o šikovné a talentované lidi, kteří mají plán na sobě tvrdě pracovat a učit se nové věci. Valatron akademie je právě tím prostorem, kde mají méně zkušení programátoři možnost dostat prostor podílet se na velkých projektech.

Práce v akademii probíhá plně v režimu produkčního projektu prakticky se vším, co k tomu patří. V týmu s agilním projektovým řízením a nasazením nejmodernějších technologií v dané oblasti.

Osobní přístup

V akademii dostávají budoucí nadějní (nejen) programátoři skvělou příležitost akcelerovat svůj kariérní rozvoj za pomoci ostříleného mentora, který je zcela vyhrazen pro jednu malou skupinu. Pojem "individuální přístup" zde není laciné klišé, ale doslova platí. Zároveň máme propracovaný systém vzdělávaní, který je nastaven každému na míru. Ten pak usnadňuje směřování dalšího vývoje a stanovení cílů daného programátora. Díky tomu je členům akademie umožněn výrazný profesní posun ve velmi krátkém čase. Po skončení našeho vzdělávacího programu je nedílnou součástí také příležitost získat uznávané certifikáty od společností Microsoft, Google a dalších.

pojĎme se společně pustit do inovativních projektů!

V našem týmu panuje inspirativní a otevřená atmosféra, která nabízí prostor pro realizaci nových nápadů. A ty tvoje jsou u nás samozřejmě také vítány! Pokud máš jakoukoliv myšlenku s velkým potenciálem, může se stát díky Valatronu realitou.

Valatron, software, development

Aktuálně hledáme

Náš Valatron tým spojuje silná ambice stát se významným dodavatelem zakázkového vývoje pro klienty patřící mezi špičku v oborech e-commerce, průmyslu, automatizace, telekomunikací, financí, pojišťovnictví a zdravotní péče. Díky našim zkušenostem a spolupráci s nejrůznějšími start-upy a nadnárodními korporacemi jsme silným partnerem pro dodávku komplexního softwarového řešení.

Společně tvoříme přátelský a neformální kolektiv se sídlem v prostorných kancelářích poblíž metra vybavenými nejmodernějším HW, který je samozřejmě přichystán i pro naše nové kolegy. Využijte příležitost naskočit do dynamicky se rozvíjející IT firmy budované na „zelené louce“ ještě dnes. Aktuálně obsazujeme tyto pozice:

Junior .NET Developer

Junior .NET Developer

Vývoj webových, desktopových a mobilních aplikací v týmu zkušených vývojářů pod vedením mentora, který ti pomůže se rychleji a efektivně kariérně vypracovat.

Senior .NET Developer

Senior .NET Developer

Vývoj webových, desktopových, mobilních, cloudových aplikací na platformě MS .NET s následnou možností specializace v oblastech na základě svých preferencí.

Architect / Team Leader

Architect / Team Leader

Odpovědnost za vedení a dále koordinaci celého týmu vývojářů na projektu. Kromě vývoje zároveň plánování a zadávání konkrétních úkolů s dohledem nad kvalitou.

Angular Developer

Angular Developer

Vývoj dynamických webových aplikací, poskytujících uživatelům funkčnost srovnatelnou s desktopovými aplikacemi s využitím HTML 5 a frameworku Angular.

REACT developer

REACT developer

Návrh a samotná tvorba robustních webových aplikací s využitím knihovny React. Zároveň možnost zapojení se do projektů pro domácí a také zahraniční zákazníky.

PHP developer

PHP developer

Vývoj webových aplikací v PHP, realizovaných pomocí frameworků Symfony, Nette a Laravel. Práce zahrnují také správu, optimalizaci a rozvoj jednotlivých řešení.

Java developer

Java developer

Možnost specializace na vývoj back-endu (s využitím architektury micro-services) nebo front-endu za použití J2EE a JS frameworku Angular nebo knihovny React.

Android developer

Android developer

Spolupráce s týmem zkušených android vývojářů. Dále možnost podílet se na technické analýze a také návrhu architektury společně s optimalizaci zdrojového kódu.

Tester

Tester

Provádění testů pro potřeby zajištění kontinuální kontroly kvality řešení na našich klíčových projektech. Odpovědnost za přípravu testovacích případů a provádění testů.

Najdete nás na sociálních sítích

Valatron Akademii jsme založili jako místo pro mladé programátory, absolventy a často ještě studenty, kteří se chtějí stát profesionálními vývojáři. Dočasně se stanou součástí týmu zkušených vývojářů…

Jedním z prvních absolventů naší akademie byl Martin Přívozník. Do Valatronu přišel jako student IT liberecké průmyslové školy. Zajímaly ho technologie .NET, GoLang a Javascript. „Během stáže jsem…

Martin dnes studuje FIT ČVUT a ve Valatronu pracuje i při studiu. Jedna letní stáž tak odstartovala slibnou vývojářskou kariéru. Příležitost pro talentované vývojáře navíc nabízíme i nyní. Pojďte…

Vyvinuli jsme Fleetware určený k monitoringu a správě vozidel, přívěsů a dalších pojízdných objektů. Naše řešení pro společnost RADIUM tak pomáhá při plánování dopravy a ke sběru a vyhodnocování…

Věříme, že chytré využití informací je cestou k úspěchu. Společnosti Photon energy jsme pomohli vyvinout software, umožňující sběr a analýzu dat ze solárních elektráren po celém světě. Na jejich…

Pro největší soukromou televizní společnost v Česku jsme vyvinuli integrační rozhraní propojující hlavní CMS se všemi typy aplikací od mobilní a Smart TV aplikace až po hlavní webové stránky televize.…

„Svět programování a vývoje je vzrušující, ale také nesmírně rozlehlý a komplexní. Právě proto jsme vytvořili Valatron Guide. Pomocníka v orientaci a přehledu v úžasném prostředí IT.“ Říká jeden z…

Vydali jsme publikaci s přehledem technologií, znalostí a nástrojů, které by měl vývojář ovládat na jednotlivých pozicích a úrovních seniority. Valatron Guide vám poskytneme na požádání i v…

Ve Valatronu společně kráčíme světem IT i za krásami středních Čech. O víkendu jsme vyrazili na vandr a užívali si čerstvý vzduch a zelené kopce kam oko dohlédne. Děkujeme za skvělou atmosféru, brzy…

Rádi vás přivítáme do našeho týmu!

Dejte nám o sobě vědět, Váš profesní příběh nás zajímá. Třeba hledáme právě Vás pro některý z připravovaných projektů.