Přidej se
do naší party

Jak to u nás
funguje

Jsme nadšení IT profesionálové, které na naší profesní dráze spojil Valatron v sehranou partu lidí chodících do práce s úsměvem. Od juniorních programátorů na cestě k jejich vysněné kariéře až
po špičkové SW architekty, kteří mají prostor realizovat své nápady. Dále pak samotné vedení společnosti, které si neplete kolegy s čísly, a díky tomu u nás vládne lidský přístup spolu s pozitivní
a přátelskou atmosférou. Jsme přesvědčeni, že práce nemusí být jen nutné zlo, pokud se věci dělají s rozumem, citem a zapálením pro správnou věc.

Ve Valatronu se nám úspěšně daří budovat prostředí, kde se setkávají experti na nejrůznějších pozicích s chutí ponořit se do projektů a každodenně přicházet s inovativními nápady.

Vzájemnou spolupráci rozvíjíme skrze: 

Pravidelné "deep talks" umožňující  optimální nastavení spolupráce a dále budování vzájemné důvěry.

Příležitost zrealizovat svůj nápad
v rámci kapacit naší interní akademie s týmem talentovaných vývojářů. 
Neomezený přístup ke vzdělávací platformě Pluralsight s nepřeberným množstvím technologických kurzů.

Možnost získat významné certifikáty odbornosti u společností, jakými jsou Microsoft, Google, Apple a Oracle.

Na našich projektech se vždy snažíme kráčet s dobou. Bez přestání sledujeme nejnovější trendy, které pak aplikujeme do daných řešení vhodným poměrem použitých technologií. Před startem každého projektu provádíme důkladný průzkum možností pomocí ověřování základních konceptů, ze kterých vykrystalizuje optimální technologický stack použitý při samotném vývoji.

Valatron akademie

Naší snahou je neustále rozšiřovat tým o šikovné a talentované lidi, kteří mají plán na sobě tvrdě pracovat a učit se nové věci. Valatron akademie je právě tím prostorem, kde mají méně zkušení programátoři možnost dostat prostor podílet se na velkých projektech.

Práce v akademii probíhá plně v režimu produkčního projektu prakticky se vším, co k tomu patří. V týmu s agilním projektovým řízením a nasazením nejmodernějších technologií v dané oblasti.

Osobní přístup

V akademii dostávají budoucí nadějní (nejen) programátoři skvělou příležitost akcelerovat svůj kariérní rozvoj za pomoci ostříleného mentora, který je zcela vyhrazen pro jednu malou skupinu. Pojem "individuální přístup" zde není laciné klišé, ale doslova platí. Zároveň máme propracovaný systém vzdělávaní, který je nastaven každému na míru. Ten pak usnadňuje směřování dalšího vývoje a stanovení cílů daného specialisty. Díky tomu je členům akademie umožněn výrazný profesní posun ve velmi krátkém čase. Po skončení našeho vzdělávacího programu je nedílnou součástí také příležitost získat uznávané certifikáty od společností Microsoft, Google a dalších.

pojĎme se společně pustit do inovativních projektů!

V našem týmu panuje inspirativní a otevřená atmosféra, která nabízí prostor pro realizaci nových nápadů. A ty tvoje jsou u nás samozřejmě také vítány! Pokud máš jakoukoliv myšlenku s velkým potenciálem, může se stát díky Valatronu realitou.

Aktuálně

hledáme

Náš Valatron tým spojuje silná ambice stát se významným dodavatelem zakázkového vývoje pro klienty patřící mezi špičku v oborech e-commerce, průmyslu, automatizace, financí, pojišťovnictví, telekomunikací a zdravotní péče. Díky našim zkušenostem a spolupráci s nejrůznějšími start-upy a korporacemi jsme silným partnerem pro dodávku komplexního softwarového řešení.

Společně tvoříme přátelský a neformální kolektiv se sídlem v prostorných kancelářích poblíž metra vybavenými nejmodernějším HW, který je samozřejmě přichystán i pro naše nové kolegy. Využijte příležitost naskočit do dynamicky se rozvíjející IT firmy budované na „zelené louce“ ještě dnes. Aktuálně obsazujeme tyto pozice.

Junior .NET Developer

Junior .NET Developer

Vývoj webových, desktopových a mobilních aplikací v týmu zkušených vývojářů a pod vedením mentora, který ti pomůže se rychle vypracovat.

Senior .NET Developer

Senior .NET Developer

Vývoj webových, desktopových, mobilních i cloudových aplikací na platformě MS .NET s možností specializace v konkrétních oblastech dle preferovaného zaměření.

Solution Architect / Team Leader

Solution Architect / Team Leader

Odpovědnost za vedení a koordinaci celého týmu vývojářů na vybraném projektu. Kromě vývoje dále plánování a zadávání konkrétních úkolů a dohled nad kvalitou celého řešení.

Angular Developer

Angular Developer

Vývoj dynamických webových aplikací, poskytujících uživatelům funkčnost srovnatelnou s desktopovými aplikacemi s využitím HTML 5, CSS 3 a frameworku Angular.

REACT developer

REACT developer

Návrh a tvorba robustních webových aplikací s využitím React frameworku a nejnovějších knihoven. Možnost zapojení do dlouhodobých projektů pro domácí i zahraniční zákazníky.

PHP developer

PHP developer

Vývoj webových aplikací v PHP7+ za použití frameworků Symfony, Nette a Laravel. Správa, optimalizace a rozvoj celého produktu. Možnost se zapojit do realizace větších projektů.

Java developer

Java developer

Možnost specializace na vývoj back-endu (s využitím architektury micro-services) nebo front-endu za použití J2EE + JavaScript, jQuery a JS frameworků React a Angular.

iOS developer

iOS developer

Vývoj aplikací pro systémy iOS v rámci menšího agilně řízeného týmu. Možnost podílet se na návrhu architektury aplikací. Zapojení se do celého cyklu vývoje SW.

Android developer

Android developer

Zapojení do týmu zkušených Android vývojářů. Možnost podílet se na technické analýze, návrhu architektury aplikace a celkové optimalizaci zdrojového kódu.

Spolupráce se startupy je pro nás skvělým způsobem, jak kreativně využít naše znalosti. Někteří klienti k nám přichází s rozpracovaným projektem, jiní jsou teprve na úplném začátku. Na každé zadání…

Máme radost, když můžeme naše nadšení pro technologie využít v projektech, které vedle zajímavého businessu doopravdy pomáhají lidem. Advanto je rozhodně jedním z nich. #valatron #software #app…

Od první schůzky bylo jasné, že má projekt skvělý nápad a silnou vizi. My už jen přidali naše know-how a zajistili vývoj front end části. Advanto od té doby jen roste a my mu přejeme úspěšnou…

Přejeme Vám spoustu povedených jedniček a nul, úspěchů, zdraví a trpělivosti. Těšíme se na Vás v roce 2021! #pf2021 #valatron

Na konci roku slavíme i páté výročí založení Valatronu! O krušných začátcích i o plánech do budoucna si můžete přečíst v čerstvém rozhovoru s naším CEO Jiřím Fůskem.…

Přejeme Vám spoustu povedených jedniček a nul, úspěchů, zdraví a trpělivosti. Těšíme se na Vás v roce 2021! #pf2021 #valatron

„Do našich týmů zapojujeme talentované vývojáře s potenciálem k růstu. Zároveň je pro nás důležitá osobnost spolu s nadšením pro nové technologie a výzvy. Jsem ráda, že právě takoví lidé jsou součástí…

Podzim se vybarvil i v našich kancelářích. Zatímco většina posádky Valatronu pracuje na homeoffice, naši HR a business manažeři probírají strategii pro nadcházející rok... #valatron #office #praha…

„Mám radost z projektů, které se nám podařilo realizovat. Už teď se rýsují další zajímavé spolupráce na příští rok.“ Filip Hiršaver, Business Development Manager #business #softwaredevelopment…

Rádi tě přivítáme
do našeho týmu!

Dejte nám o sobě vědět, Váš profesní příběh nás zajímá. Třeba hledáme právě Vás pro některý z připravovaných projektů. 

Zde nahrajte svůj životopis *