Držíme ti volné

křeslo

Jak to u nás
funguje

Jsme nadšení IT profesionálové, které na naší profesní dráze spojil Valatron v sehranou partu lidí chodících do práce s úsměvem. Od juniorních programátorů na cestě k jejich vysněné kariéře až
po špičkové SW architekty, kteří mají prostor realizovat své nápady. Dále pak samotné vedení společnosti, které si neplete kolegy s čísly, a díky tomu u nás vládne lidský přístup spolu s pozitivní
a přátelskou atmosférou. Jsme přesvědčeni, že práce nemusí být jen nutné zlo, pokud se věci dělají s rozumem, citem a zapálením pro správnou věc.

Ve Valatronu se nám úspěšně daří budovat prostředí, kde se setkávají experti na nejrůznějších pozicích s chutí ponořit se do projektů a každodenně přicházet s inovativními nápady.

Vzájemnou spolupráci rozvíjíme skrze: 

Pravidelné "deep talks" umožňující  optimální nastavení spolupráce a dále budování vzájemné důvěry.

Příležitost zrealizovat svůj nápad
v rámci kapacit naší interní akademie s týmem talentovaných vývojářů. 
Neomezený přístup ke vzdělávací platformě Pluralsight s nepřeberným množstvím technologických kurzů.

Možnost získat významné certifikáty odbornosti u společností, jakými jsou Microsoft, Google, Apple a Oracle.

Na našich projektech se vždy snažíme kráčet s dobou. Bez přestání sledujeme nejnovější trendy, které pak aplikujeme do daných řešení vhodným poměrem použitých technologií. Před startem každého projektu provádíme důkladný průzkum možností pomocí ověřování základních konceptů, ze kterých vykrystalizuje optimální technologický stack použitý při samotném vývoji.

Valatron akademie

Naší snahou je neustále rozšiřovat tým o šikovné a talentované lidi, kteří mají plán na sobě tvrdě pracovat a učit se nové věci. Valatron akademie je právě tím prostorem, kde mají méně zkušení programátoři možnost dostat prostor podílet se na velkých projektech.

Práce v akademii probíhá plně v režimu produkčního projektu prakticky se vším, co k tomu patří. V týmu s agilním projektovým řízením a nasazením nejmodernějších technologií v dané oblasti.

Osobní přístup

V akademii dostávají budoucí nadějní (nejen) programátoři skvělou příležitost akcelerovat svůj kariérní rozvoj za pomoci ostříleného mentora, který je zcela vyhrazen pro jednu malou skupinu. Pojem "individuální přístup" zde není laciné klišé, ale doslova platí. Zároveň máme propracovaný systém vzdělávaní, který je nastaven každému na míru. Ten pak usnadňuje směřování dalšího vývoje a stanovení cílů daného specialisty. Díky tomu je členům akademie umožněn výrazný profesní posun ve velmi krátkém čase. Po skončení našeho vzdělávacího programu je nedílnou součástí také příležitost získat uznávané certifikáty od společností Microsoft, Google a dalších.

pojĎme se společně pustit do inovativních projektů!

V našem týmu panuje inspirativní a otevřená atmosféra, která nabízí prostor pro realizaci nových nápadů. A ty tvoje jsou u nás samozřejmě také vítány! Pokud máš jakoukoliv myšlenku s velkým potenciálem, může se stát díky Valatronu realitou.

Aktuálně

hledáme

Na cestách
ale stabilní zázemí 

Najdeš nás

na sítích

Kariéra začíná 
tlačítkem odeslat

Pokud jsi nenašel vyhovující pozici, ale myslíš si, že bys byl přínosem pro náš tým, určitě nám dej o sobě vědět. 

Zde nahraj svůj životopis *